Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Sürpriz Organizasyonları Karavan ile Daha Güzel

Kim doğanın içinde sevdiklerine sürpriz yapmak istemez ki? İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde, özel bir bahçe içinde, karavan ile sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirip en özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Doğum günleri, evlilik teklifleri ve yıldönümü kutlamaları gibi özel günlerinizde sürpriz organizasyonları karavan ile yapabilir, eğlenceli ve unutulmaz kutlamalara imza atabilirsiniz.

Sevgilinizle, eşinizle ya da ailenizle birlikte karavan kiralayarak İstanbul’un en güzel yerinde kutlamalarınızı yapabilirsiniz. Tüm organizasyonların baş tacı olan bohem sürpriz konseptleriyle karavan sürprizleri son yılların en çok tercih edilen etkinliklerinden olduğu için siz de bütün kutlamalarınızı karavan ile yapabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Her özel günü ölümsüz kılmak için özel olarak hazırladığımız sürpriz organizasyonları karavan eşliğinde yapabilir, ömrünüzün sonuna kadar bu günleri mutlulukla hatırlayabilirsiniz

Unutamayacağınız Kutlamalar

Evlilik teklifinizin özel ve özgün olmasını istiyorsanız bunun için araştırma yaparken konseptlerin arasında kaybolabilirsiniz. Bu sebeple size özel ve anlamlı olmasını istediğiniz bu günleri kendi zevkinize göre ayarlayabilir, hislerinizi organizasyonunuza yansıtabilirsiniz. Romantik bir yemek eşliğinde yapacağınız evlilik teklifinin yanı sıra doğum günü kutlamalarını da aynı konseptle yapılabilir.

İstediğiniz tüm sürpriz organizasyonları karavan eşliğinde yaparak çektiğiniz fotoğrafların göz alıcı olmasını da sağlayabilirsiniz. Hem sizi yansıtan hem de sevdiklerinizi mutlu eden bu organizasyonları kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Beğendiğiniz konseptleri ve hislerinizin yansımasını yapacağınız organizasyonda hissetmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Her özel gününüzde sevdiğiniz tarzı yansıtabileceğiniz konseptler ile İstanbul’un en güzel yerinde kutlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Sevdiklerinizi Mutlu Eden Sürpriz Konseptler

Yapacağınız kutlamanın sürpriz olması sevdiklerinizi mutlu edeceği kesin. Ama bu organizasyonları karavanda sürpriz ile yapmak alışılmışın dışına çıkmanızı sağlar. Standart kutlamaların yanı sıra doğum günü, evlilik teklifi, yıldönümü kutlaması gibi en özel anlarınızda yapacağınız sürpriz organizasyonları karavan ile yapmanız sevdiklerinizi şaşırtacaktır. Bu sayede yapacağınız organizasyonun gerçekten sürpriz olmasını sağlayabileceğiniz gibi sevdiklerinize unutulmaz anlar da yaşatabilirsiniz.

İstanbul’da harika bir bahçede en romantik alanı oluşturmak için özenle hazırladığımız karavanımız ile ömür boyu unutamayacağınız bir organizasyon gerçekleştirmek ister misiniz? Ömrünüzün sonuna kadar mutlulukla hatırlayacağınız bu özel günlerde tecrübemiz ve nostaljik karavanımızla yanınızda olmak istiyoruz.

Karavanla Sürpriz

Sürpriz Karavanı, uzun yıllardır yaptıkları fotoğraf çekimi ve organizasyon tecrübelerini bir araya getirerek nostaljik sarı karavanda evlenme teklifi organizasyonları, doğum günü sürpriz organizasyoları ve bekarlığa veda organizasyonları hazırlıyor. Tüm hizmetlerini doğanın içindeki kendi özel bahçesinde veriyor. Alanda tuvalet, soyunma odası, elektrik, ısıtma, yağmurlu havalar için kapalı alan ve wi-fi hizmetleri bulunmaktadır. Çiftler konforlu bir alanda keyifli bir organizasyon deneyimleyebilirler. Sürpriz Karavanı ile verilen tüm hizmetleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve iletişim için whatsapp numarası: +90 536 066 41 02

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!