Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Orijinal Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik teklifi, şüphesiz erkeklerin en fazla kafa yordukları konuların başında yer alıyor. İşinizi kolaylaştırmak adına sizin için hazırladığımız bu önerilerden birini uygulayarak sürpriz evlilik teklifinize “evet” cevabını garanti altına alabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz orijinal evlilik teklifi fikirleri!

Birbirinden Yaratıcı Orijinal Evlilik Teklifi Fikirleri

Kumsalda Gün Batımı Eşliğinde Evlilik Teklifi

orijinal evlilik teklifi fikirleri kumsal

Tertemiz ve sakin dalgaların olduğu bir kumsal hayal edin… Üstelik etrafta da kimsenin olmadığını düşünün. Ufukta ise güneş yavaştan batıyor. Deniz, kum, gökyüzü ve güneşin eşsiz uyumu altında sevdiğiniz kadının önünde dizlerinizin üstüne çöküp evlenme teklifi etmek şüphesiz şahane bir fikir! Battaniye, ateş ve birer kadeh şarapla bu anı ekstra özelleştirebilirsiniz. Ama bu teklifi kusursuz yapacak kumsalı nerede bulacaksınız işte orası büyük bir mesele. Günümüzde bu derece sakin ve güzel bir sahil bulmak gerçekten büyük çaba istiyor. Şayet bu teklifi sıradan bir sahilde yapmaya kalkarsanız da çekirdek çitleyerek yürüyen insanların arasında evlilik teklif etmek çok da masalsı olmayacaktır. O yüzden gerçekten güzel bir sahil bulamadığınız sürece bu fikri önermiyoruz!

Drone İle Evlilik Teklifi

orijinal evlilik teklifi fikirleri drone

Orijinal evlilik teklifi fikirleri denince teknolojiden de faydalanmadan olmaz. Son dönemlerde drone kullanımının yoğunluğu ve popülerliği malum. Peki neden bunu evlilik teklifi ederken de kullanmayasınız? İhtiyacınız olan sadece üç şey var: Geniş bir alan, bir adet drone ve onu güzel şekilde kullanan bir drone pilotu. Sevgilinizle alanda keyifli vakit geçirirken birden gökyüzünden ona doğru bir drone geldiğini düşünün. Drone ucunda da minik bir kutu ve kutunun içinde bir yüzük… Sevgiliniz daha ne olduğunu anlamadan siz kutuyu alıp karşısında diz çökebilirsiniz.

Sinemada Evlilik Teklifi

orijinal evlilik teklifi fikirleri sürpriz karavanı

Sürpriz evlilik teklifi seçenekleri arasında sinema son derece popülerdir. Siz de bu popülerliğe uyum sağlamak adına evlilik teklifinizi sinemada yapabilirsiniz. Mesela uzun zamandır izlemek istediği bir filme bilet alın. Bu filmi izlemek için de bir adet sinema salonu kiralayın. Dilerseniz sinema yönetimiyle iletişime geçip kalabalık insanların içinde film gösterimi sırasında ekranda sevgilinizin adının yer aldığı evlilik teklifi cümlesi de yayınlatabilirsiniz.

Pandemi koşullarında bu teklifi dilerseniz açık havada da yapabilirsiniz! Sürpriz Karavanı’nda özel bir sinema gecesi ayarlayıp, sanki film izlemeye gidiyormuş gibi yapıp, film esnasında ekranda belirecek fotoğraflar ya da özel bir video eşliğinde sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi yapabilirsiniz. Orijinal evlenme teklifi fikirleri arasında en keyifli olanlardan biri olan sinema gecesi için buradan randevu ve bilgi alabilirisiniz.

Sürpriz Karavanında Evlenme Teklifi

orijinal evlilik teklifi fikirleri sürpriz karavanı

Sürpriz Karavanı’nın size sunduğu bir diğer orijinal evlenme teklifi fikri ise bohem konseptli evlilik teklifleridir. Biliyorsunuz karavan, son dönemlerin favori araçlarından biri. Sürpriz Karavanı ise son derece farklı görüntüsü ve bohem süslemeleriyle piyasadaki tüm benzerlerinden ayrılıyor. Doğanın içinde eşsiz bir atmosferde, özenle hazırlanmış süslemeler eşliğinde sevgilinize evlenme teklifi edebilir; birlikte romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Üstelik Sürpriz Karavanı, evlenme teklifi sürprizi sırasında profesyonel fotoğraf ve video çekimi de yapıyor! Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın! Randevu almak ve sorularınızı sormak için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!