Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Karavanda Sinema Keyfi

Sevdiğiniz kişiyle, ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza daha önce hiç yapmadığınız sıra dışı bir şey yaparak keyifli vakit geçirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse sizi Sürpriz Karavanı’nın özenle hazırladığı karavanda sinema keyfiyle tanıştırmamıza izin verin.

Karavanda Film Keyfi Bir Başkadır

Şimdiye kadar sinemada, evde, dışarıda, birçok yerde film izlediniz. Şimdi öncekilerden tamamen farklı bir aktivite sizi bekliyor. Romantik sinema geceleri için özenle hazırladığımız nostaljik sarı karavanda sevdiklerinizle baş başa harika bir atmosferde açık havada beyaz perdede film izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz içeride dilerseniz karavanın önünde açık havada film izleyebilir, romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

Sakin ve huzurlu bir akşamda, sevdiğiniz insanlarla beraber keyifle uzanıp, tamamen size özel olarak hazırlanmış bir ortamda sevdiğiniz bir filmi izlemekten daha keyifli ne olabilir ki?

karavanda sinema

Sıra Dışı Bir Sürpriz: Karavanda Sinema Sürprizi

Bugüne kadar yaptığınız bütün sürprizleri unutun! Çünkü dilerseniz çıtayı arşa kadar çıkarıp karavanda sinema gecesini harika bir sürprizle taçlandırabilirsiniz. Mesela sevdiğiniz kişiye kendi hazırladığınız özel bir videoyla evlenme teklifi etmek kulağa nasıl geliyor? Ya da farklı bir video eşliğinde güzel bir haber vermek? Veya doğum gününde dostlarının onun için hazırladığı sevgi dolu bir videoyu izletmek?

Harika öyle değil mi? Eğer sevdiğiniz kişiye daha öne hiç yapılmamış özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız ve farklı sürpriz fikirleri arıyorsanız karavanda geçireceğiniz bu özel zaman aradığınız şey olabilir!

karavanda sinema

Yemekleri Biz Hazırlıyoruz, Profesyonel Çekimleri Yapıyoruz!

Üstelik Sürpriz Karavanı’nda sinema gecesine katıldığınızda fiyata dahil olarak yemek servisinizi ve organizasyon boyunca tüm profesyonel çekimlerinizi yapıyoruz. Size sadece bu güzel akşamın keyfini çıkarmak kalıyor!

Karavanda sinema gecesi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için bize +90 536 066 41 02 numaralı whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!