Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

İstanbul Sürpriz Organizasyonu: Sürpriz Karavanı

İstanbul sürpriz organizasyonu denildiğinde aklınıza gelen tek şey boğazda köprüye yansıtılmış lazer yazılar oluyorsa, bu sizin İstanbul’u gerçekten tanıdığınızı ama yeniliklerden yeterince haberdar olmadığınızı gösterir. Köprüleri, Kızkulesi ve masalsı siluetiyle yedi tepeli bu özel şehirde, evlilik teklifi gibi sürprizlerin genellikle boğazın eşsiz manzaraları eşliğinde yapılması aslında çok da tesadüf değil. Bu kadar güzelliği bir arada görebileceğiniz en özel nokta boğazın tam ortası ve bu anı keyifli kılabileceğiniz seçenekler arasında elbette boğazda kiralık bir yat da olmalı. Ancak sürprizlerde hep aynı mekanların kullanılıyor olması, gün geçtikçe “Nerede o eski sürprizler” dememize neden oluyor. 

Orijinal evlilik teklifi için hazır mısınız?

İşte tam da bu nedenle, İstanbul sürpriz organizasyonu hazırlıklarında olanlar için sınırsız mekan içeren yeni bir alternatif olduğunu müjdelemeliyiz. Konumdan bağımsız olarak zaten unutulmaz ve etkileyici olan bu yeni alternatif bir de sizlere bohem yaşam tarzını deneyimlemek için fırsat verecek desek? Hem romantik hem nostaljik hem de farklı ve heyecanlı bir sürpriz planlıyorsanız, işte huzurlarınızda: Sürpriz Karavanı

Doğanın içinde romantik evlilik teklifi

Alabildiğine yeşilin tam ortasında, doğayla iç içe bir sürpriz denildiğinde kalbiniz daha hızlı atıyorsa o halde ilk fırsatta İstanbul sürpriz organizasyonu için Sürpriz Karavanını denemelisiniz. Doğum günü partileri, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi ya da açık havada romantik film keyfi için bu özel mekanı size özel hale getirebilir ve sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sizin seçtiğiniz müzikler, seçeceğiniz renkler ve konsepte uygun olarak tüm hazırlıkların siz ulaşmadan tamamlandığı bu özel organizasyonda, size kalan sadece anın tadını çıkarmak.

İstanbul sürpriz organizasyonu için arayış içindeyseniz, Sürpriz Karavanı ile iletişime geçmenin tam zamanı. Siz, sevdikleriniz için yapacağınız sürprizi, tarihi ve saati bildirdiğinizde geri kalan tüm hazırlıkları Sürpriz Karavanı ekibi sizin için yapacak. Bu özel ana ait eğlenceli ve profesyonel çekilmiş fotoğraflar ise günün sonunda bakmaya doyamayacağınız en özel karelerden olacak.

Özel organizasyon alanında; soyunma odasından tuvaletlere, elektrik, internet ve ısıtma hizmetine kadar ihtiyacınız olan her şey bulunuyor. Sürpriz karavanına ulaşmak daha fazla bilgi almak ya da rezervasyon yaptırmak isterseniz 536 066 41 02 numaralı whatsapp hattını kullanabilirsiniz. Mutlu anlar dileriz.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!