Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

İstanbul Sürpriz Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi her zaman çiftlerin hafızalarında yer alacak en önemli anlardan bir tanesidir. Uzun bir düşünme araştırma süreci sonrasında güzel ve keyifli bir organizasyonla bu an ölümsüzleştirilebilir. İstanbul sürpriz evlilik teklifi seçeneklerinin çokluğu, kişilere seçim yapma özgürlüğü sunsa da sıradanlıktan uzaklaşmak adına alışılagelmiş sürprizlerin ötesine geçmek gerekebilir.

Boğazda keyifli bir yemek esnasında, Kız Kulesi’nin büyülü atmosferinde, teknede ya da Galata Kulesinin etkileyici hikayesi eşliğinde İstanbul’da evlilik teklif etmek mümkün olabilir. Ancak İstanbul evlilik teklifi denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerin bunlar olduğu ve yeterince yaratıcı olmadığı da hatırlanmalıdır.

İstanbul’da Yaratıcı Evlilik Teklifi Fikirleri

İstanbul sürpriz evlilik teklifi alternatifleri arasında kaybolduysanız ve gerçekten farklı bir organizasyonla bu anı size özel kılmak istiyorsanız özellikle son dönemde adını duyuran Sürpriz Karavanı sizin için iyi bir alternatif olabilir. Hem ortamın doğallığı hem de bu şirin karavanın nostaljik ve büyülü görüntüsü, evlilik teklifinizi unutulmaz kılabilir.

Sürpriz Karavanı, kendisine özel doğal bir alanda, nostaljik görüntüsü eşliğinde keyifli ve romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz ve gecenin en umulmadık anında sevdiğinize sürpriz evlenme teklifi edebileceğiniz yeni ve farklı bir konsept. Sarı nostaljik sürpriz karavanının, sürpriz evlilik teklifi anında çekileceğiniz tüm fotoğraf karelerinde yer alan en sıra dışı unsur olacağı ise kesin. İstanbul sürpriz evlilik teklifi alternatifleri arasında bohem görüntüsüyle en farklısı olan Sürpriz Karavanı, size özel süslemeleri ile de sıcak bir atmosfer sağlayabilir.

Sürpriz Karavanı ile Farkı Yaşayın

Doğanın kalbinde bir evlilik teklifi için, İstanbul’un en yeşil semtlerinden birinde size ayrılmış özel alanda tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağı özel bir organizasyona sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sürpriz Karavanı ekibi ile irtibata geçmek ve seçeceğiniz tarih için yerinizi ayırtmak.

Belirlenen tarihte karavanınız sizin özel istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak süslenir, akşam yemeği için masanız hazırlanır ve profesyonel fotoğraf ve video çekimi için tüm hazırlıklar siz mekana gelmeden tamamlanır. Mekanda kullanımınıza ayrılmış soyunma odası ve tuvaletlerin yanı sıra ısınma ve wifi hizmeti de yer almaktadır. Daha fazla bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için 0536 066 41 02 numaralı whatsapp hattından Sürpriz Karavanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!