Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

İstanbul Karavan Evlilik Teklifi

İstanbul karavan evlilik teklifi etmek için aslında en popüler şehirlerden biridir. Eğer karavanda çekilmiş olan evlilik teklifi fotoğraflarına bakarak iç geçirip hayaller kuruyorsanız bu hayale fazlasıyla yakın olduğunuzu da bilmelisiniz. İstanbul’da karavan ile evlenme teklifi yapmak isteyenlerin yardımına Sürpriz Karavanı ve profesyonel ekibi koşar. Büyük bir özenle hazırlanan bohem evlenme teklifi temalarıyla birlikteliğinizin resmi ilk adımını özel bir şekilde yapabilirsiniz.

Karavanda evlilik teklifi organizasyonu yapmak özellikle son dönemlerde yoğun ilgi görür. Hem doğal olması hem de marjinal bir fikir olması sebebiyle pek çok insan bu fikre yönelir. Siz de unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak isterseniz karavan fikrini tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Karavan Evlilik Teklifi Fikirleri 

İstanbul’da karavanda evlilik teklifi yapmak için ihtiyacınız olan ilk ve en önemli şey şüphesiz karavan. Fakat karavanı bulup ortamı dekore etmeniz falan tek başına üstesinden gelebileceğiniz bir iş değil. Hoş tek başına karavan da yeterli olmaz. Karavanın hoş bir şekilde tasarlanması, bu özel anın karelere dökümünün uygun olması ve en önemlisi de sürpriz yapmak için elverişli olması gerekir. Evlenme teklifi etmek için lokasyon da önemli sayılan konular arasında. Ancak söz konusu İstanbul olduğu zaman bu durum bir hayli kolaylaşır. Özellikle baş başa kalabileceğiniz ve doğasıyla büyüleyen bir ortam evlilik teklifini adeta kusursuz bir şekle sokar.

Sürpriz Karavanı’nın Sunduğu Ayrıcalıklar 

Sürpriz Karavanı, bu özel anı ölümsüzleştirmek adına gerek duyulan bütün hassasiyeti gösterir. Çiftler kendi imkanlarını kullanarak organizasyonun yapılacağı alana ulaşırlar. Daha sonra kendileri için hazırlamış olduğumuz son derece romantik olan ortamda, yine kendi seçtikleri bir müzikle evlilik teklifini ederler. Ekibimiz de bu özel anları unutulmak kılmak adına videosunu çeker. Ardından yemek servisiniz yapılır ve siz ortalama bir saat boyunca yalnız kalırsınız.

Sevdiğiniz insanla keyifli vakit geçirip, anın tadını çıkardıktan sonra profesyonel anlamdaki fotoğraf çekimi yapılır. Sürpriz Karavanı farkıyla sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi etmek aslında bu kadar kolay! Sadece bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Geri kalan kısım ise bizde! 

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!