Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

İstanbul Evlilik Teklifi Paketleri

Büyüleyici manzarası ve eşsiz ambiyansı ile pek çok romantik ana şahitlik etmiş olan İstanbul, evlilik teklifleri için de oldukça özeldir. Çiftler için büyük önem arz eden bu organizasyon için çeşitli evlilik teklifi seçeneği bulunur. İstanbul evlilik teklifi paketleri içeriklerine göre değişiklik gösterse de bu paketleri kendi istekleriniz doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz etkili ışıklandırma sistemleri aracılığıyla loş bir ortam oluşturabilir, dilerseniz de kırmızı gül ve mumlar ile minimalist düzeyde romantikliğe eşlik edebilirsiniz. Güzel geçen dakikalarınızı biriktirmek ve ölümsüzleştirmek için en kolay yol olan fotoğrafları sergilemeyi tercih ederek anılarınızı hatırlatacak nitelikte ambiyans seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylelikle çift olarak özel ve benzersiz bir evlilik teklifi anı yaşayabilirsiniz.

İstanbul Evlilik Teklifi Paketleri İçerikleri

Farklı seçenekleri ve yaratıcı içerikleriyle beraber İstanbul evlilik teklifi paketleri, her çifte hitap edecek şekilde dizayn edilir. Manzaranın üst düzey olduğu İstanbul şehri, birçok çiftin aşkına ve hayatlarını birleştirme isteklerine eşlik eder. Özellikle Boğaz manzarasıyla ön plana çıkan şehir, İstanbul evlilik teklifi paketleri sayesinde hayallerinizdeki gibi bir evlilik teklifine olanak sağlar. Sevmiş olduğunuz yiyecek ve içecek türlerinin yanında en lezzetli bulduğunuz tatlı seçeneğini de birlikte sunan menü seçeneklerini inceleyerek, çift olarak hoşunuza gidecek menüyü tercih edebilirsiniz. Aynı zaman romantikliğin ve aşkın simgelerinden olan sıcak şarap ile deniz manzarasını birleştirerek tüm isteklerinize ulaşabilirsiniz.

İstanbul evlilik teklifi paketleri

İstanbul’da Sürpriz Karavan Fırsatı!

Son dönemlerde pek çok çiftin odağında yer alan karavanda evlilik teklifi sürpriz paketleri de sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul’da karavanda evlilik teklifi sürprizi hizmeti veren Sürpriz Karavanı, sunduğu benzersiz imkanlar ile hayallerinizdeki evlilik teklifini yapmanızı sağlar. Riva’da ormanda özel bir konumda; bohem tarzda hazırlanmış karavanda evlilik teklifi yaparken romantik dakikalar yaşayabilir; bu özel günü profesyonel video ve fotoğraflarla taçlandırabilirsiniz.

İçecek ve yiyecek menüsünü kendiniz belirleyebilir, zevklerinize bağlı olarak dekorasyon fikirleri de ekleyebilirsiniz. Her kadın ve erkek için oldukça önemli olan İstanbul evlilik teklifi paketleri ile ilgili bilgi ve randevu için bize whatsapptan yazın: +90 536 066 41 02 

Karavanda evlenme teklifinin yanı sıra sürpriz doğum günü, sinema gecesi, bekarlığa veda gibi etkinlikler için de Sürpriz Karavanı’nı tercih edebilirsiniz. Sürpriz Karavanındaki diğer hizmetlere göz atmak için buraya tıklayın.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!