Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Hakkımızda

SÜRPRİZ KARAVANI

İşini aşkla yapan iki fotoğrafçının hayat verdiği Sürpriz Karavanı, bohem evlilik teklifi konseptiyle kendi özel alanında 2020’den beri yüzlerce çiftin mutluluğuna şahit olmaya devam ediyor. En ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırladığımız evlilik teklifi organizasyonlarının yanı sıra sürpriz doğum günleri, bekarlığa veda partileri ve karavanda sinema geceleriyle de size keyifli dakikalar yaşatmaya çalışıyor.

NE YAPIYORUZ?

Uzun yıllardır yaptığımız evlilik konseptli fotoğraf ve video çekimlerinde edindiğimiz tecrübeyi organizasyon deneyimimizle birleştirerek mutlu günlerinizi sizin için daha keyifli bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Sizin için sevgiyle hazırladığımız sade ve şık bohem evlilik teklifi konseptimizle özel günlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Hazırladığımız özel konseptlerle doğum günü sürprizleri ve bekarlığa veda partileri gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz karavanda dilerseniz karavanın önünde açık havada sizin için hazırladığımız özel konseptlerle sinema geceleri yapıyoruz.

Tüm hizmetlerimizi kendi özel yerimizde veriyoruz. Alanımızda tuvalet, soyunma odası, elektrik, ısıtma, yağmurlu havalar için kapalı alan ve wi-fi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Misafirlerimiz konforlu bir alanda keyifli bir organizasyon deneyimleyebilirler.

Sadeliğin zerafetini ön planda tutarak daima geliştirdiğimiz sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarımızla sevdiklerinizi şaşırtabilir; tüm anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Karavanda sürpriz doğum günü organizasyonları ve karavanda bekarlığa veda partileriyle dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Harika sinema geceleriyle son derece romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Hayatınızı birleştirmeden önce atacağınız en keyifli adımlardan birinde sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi sürprizi yapmak ve bu teklifte 80 model sarı bir vosvosun size eşlik etmesini isterseniz bizi mutlaka arayın.

· Ekibimiz ·

Toprak

CEO

Zeliha

Fotoğrafçı

Kamil

Fotoğrafçı

Bohem evlilik teklifi organizasyonları, karavanda sürpriz doğum günü etkinlikleri, bekarlığa veda partileri ve sinema geceleri için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçin.

Telefon: +90 536 066 41 02

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!