Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Farklı Evlilik Teklifi Fikirleri

Özellikle son dönemlerde evlilik teklifi organizasyonları çiftler için daha önemli bir hale geldi. Durum böyle olunca da insanlardan değişik fikirler çıkmaya başladı. Bizler de sizler için hem keyifli hem de farklı evlilik teklifi fikirleri hazırladık. Bu farklı evlilik teklifi fikirleri sayesinde en özel gününüzü tam anlamıyla unutulmaz kılabilirsiniz.

Flashmob ile Evlilik Teklifi

Farklı Evlilik Teklifi Fikirleri

Daha önce flashmob hakkında bilgi sahibi olanların içini muhtemelen bir heyecan kaplamıştır bile. Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler ise olayı anlamaya çalışıyordur. Flashmob, ortada yapılan hiçbir iş yokken birden bire kalabalık bir grubun müzik eşliğinde senkronize bir şekilde dans etmeye başlaması anlamına geliyor. Bu kadar eğlenceli bir aktiviteyi neden evlilik teklifi ederken uygulamayasınız ki? Ama tabii önce flashmob yapacak kadar kalabalık bir grubu bulmanız ve onca insana senkronize bir şekilde dans edecek kadar pratik yaptırmanız gerekiyor. Bu açıdan bakınca biraz zahmetli gibi. Gelin diğer farklı evlilik teklifi fikirleri seçeneklerini okumaya devam edelim.

Tiyatro Sahnesinde Evlenme Teklifi

Farklı Evlilik Teklifi Fikirleri

Evet! Yanlış okumadınız. Ama bu tiyatro sizin bildiğiniz tiyatrolardan değil. Dilerseniz yabancı kişilerle dilerseniz de kendi arkadaş çevrenizle bir senaryo organize edebilirsiniz. Bu senaryo hayallerinize yönelik de olabilir. Siz sevgilinizle bu tiyatroyu izlemeye gelirsiniz. Oyunun sonunda ise o malum cümle gelir; benimle evlenir misin? Bunun için de biraz zahmetli bir organizasyon süreci var ama yine de keyifli olabilir.

Kumsalda Evlilik Teklifi

Farklı Evlilik Teklifi Fikirleri

Sevdiğiniz kişiye kumsalda hazırlanmış güzel bir ortamda gün batımı eşliğinde evlilik teklifi yapmak kulağa nasıl geliyor? Güzel öyle değil mi? Teklifin ardından da uzanıp beraber gün batımını izleyebilirsiniz. Tabii ortamı da son derece şık hazırlamanız gerekir. Ama kimsenin olmadığı sakin ve romantik bir kumsal bulmak bu devirde çok zor. O yüzden seçeceğiniz yerin güzel bir yer olmasına dikkat edin.

Sürpriz Karavanında Evlenme Teklifi

Farklı Evlilik Teklifi Fikirleri

Farklı evlilik teklifi fikirleri deyince akla tabii ki Sürpriz karavanı da geliyor. Eğer tam anlamıyla kusursuz bir evlenme teklifi sürprizi olsun ve ben de çok uğraşmayayım derseniz son derece şık bohem detaylarla süslenmiş nostaljik sarı karavanla, sevgilinize doğanın kucağında evlenme teklifi edebilirsiniz. Sevgilinizin hoşuna gideceğine şüphe yok! Üstelik Sürpriz Karvanı’nda evlenme teklif ettiğinizde bu özel anları ölümsüzleştirmek için profesyonel çekim hizmeti de veriliyor! Hizmete nelerin dahil olduğunu görmek isterseniz buraya tıklayın. Bu masalsı karavanda yerinizi ayırtmak için bize whatsapptan yazın: +90 536 066 41 02.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!