Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Evlilik Teklifi Organizasyonları için Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evlilik hazırlığı ya da evlenme planları yapan çiftler, çoğu zaman evlilik öncesinde özel bir organizasyon yaparak evlenme teklifi yapmak isterler. Çiftlerin herhangi biri tarafından yapılabilen bu evlilik teklifi organizasyonu, sürpriz ya da haberli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak evlilik teklifi organizasyonları son derece yorucu olabilir. Özellikle çalışan çiftler bu tarz organizasyonları tek başlarına yapmakta güçlük çekebilirler. Bu yüzden evlilik teklifi organizasyonları hazırlayan profesyonel firmalardan destek almak oldukça akıllıca bir yöntemdir.

Ancak bu organizasyonlar da beklendiği gibi olmayabilir. Bu noktada işi gerçekten bilen kişilerle çalışmak ve alacağınız hizmetin içeri konusunda yeterince bilgi sahibi olmak gerekir. Sonuçta bu çok özel bir gün ve iyi geçmesi de bir o kadar önemli. Peki evlilik teklifi organizasyonları arasında seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz? İşte en önemli dört madde!

Organizasyon Kapsamına Bakın 

Evlilik teklifi organizasyonu kapsamı son derece önemlidir. Ücret dahilinde size hangi hizmetlerin sunulacağına mutlaka önceden bakın. Fotoğraf çekimi, yemek, video çekimi ya da diğer detayların hangi kısmının ücret kapsamında olduğunu mutlaka organizasyon öncesinde öğrenin ve kıyaslamaları ona göre yapın.

Organizasyon Yerine Bakın 

Hiç kimse bu özel evlilik teklifini, ayak altı bir yerde yapmak istemez. Partnerinizle ya da arkadaşlarınızla baş başa kalıp keyifle vakit geçirebileceğiniz şekilde hazırlanmış bir organizasyon her zaman en güzelidir. Dolayısıyla organizasyonun yapılacağı yeri dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de bizzat gidip görerek inceleyebilirsiniz. Çok kalabalık ortamlarda bu tip organizasyonlar önemini yitirebilir. Bu nedenle evlilik teklifi organizasyonunun daha sakin, doğa içinde, rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde yapıldığından emin olmalısınız. Üstelik kafanızda bazı planlar varsa bunu uygulamak için de organizasyon yerini incelemek önem taşır. 

Video ve Fotoğraf Çekimi Yapan Organizasyoncuları Seçmeye Dikkat Edin

Böylesine özel ve güzel bir günü kayıt altına almak, tabii ki herkesin arzusu. Evlilik teklifi organizasyonunu ayrı, fotoğraf ve video çekimini ayrı hazırlamakla uğraşmak yerine her ikisini de paket dahilinde sunan firmalarla çalışın. Anlaşma yapacağınız organizasyoncunun hem video hem de fotoğraf çekimi yapması size büyük avantaj kazandırır. O telaş içerisinde bir de bu işler için uğraşmamış olursunuz. Ama elbette her evlilik teklifi organizasyonu yapan aynı zamanda profesyonel fotoğrafçı değildir. O yüzden mutlaka daha önce çekilmiş fotoğrafları görmek için portfolyolarını ve sosyal medya hesaplarını inceleyin.

Sürpriz Karavanı’nda profesyonel fotoğraf hizmetleri verilmektedir. Tüm fotoğraflar için Instagram hesabımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İşinin Ehli İnsanlarla Çalışın 

Evlilik teklifi organizasyonları son derece önemlidir. Bu özel an için tercih edeceğiniz organizasyonu, profesyonel insanlarla yapmanız kusursuz bir iş için olmazsa olmazdır. Gerçekten güvenilir bir organizasyoncu bulmak için önceden yapmış olduğu işlere göz atabilirsiniz. Bu sayede sizin de nasıl bir hizmet alacağınızı görmüş olursunuz. Portfolyosu iyi ve bu işi yapmayı gerçekten bilen kişilerle çalıştığınız zaman, tam anlamıyla unutulmaz anlara imza atmanız mümkün olur. Üstelik işini seven ve bilen kişilerden alacağınız hizmet, tüm organizasyonun planlandığı şekilde gitmesi konusunda da avantaj sağlar. 

Sürpriz karavanı kendi özel alanında hizmet veriyor

Sürpriz Karavanı, uzun yıllardır yaptıkları fotoğraf çekimi ve organizasyon tecrübelerini bir araya getirerek nostaljik sarı karavanda evlenme teklifi organizasyonları hazırlıyor. Tüm hizmetlerini doğanın içindeki kendi özel bahçesinde veriyor. Alanda tuvalet, soyunma odası, elektrik, ısıtma, yağmurlu havalar için kapalı alan ve wi-fi hizmetleri bulunmaktadır. Çiftler konforlu bir alanda keyifli bir organizasyon deneyimleyebilirler. İletişim için whatsapp numarası: +90 536 066 41 02

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!