Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Evlenme Teklifi Konsepti Fikirleri

Evlilik teklifi, şüphesiz hem erkekler hem de kadınlar için son derece özel bir andır. Son yıllarda evlilik teklifi etmek isteyen erkekler, bu özel gün için değişik organizasyon fikirleri ararlar. Evlilik teklifi organizasyonu, genel olarak belli bir konsept üzerine kurulu olur. Baktığımızda bizi kendine hayran bırakan tüm detaylar da o konsept üzerinden düzenlenir. Bu sayede de ortaya şahane bir tablo çıkar. Sizler için hazırladığımız evlenme teklifi konsepti fikirleri arasından bakalım siz hangisini seveceksiniz?

Gül Konseptli Evlilik Teklifi

Evlenme Teklifi Konsepti Fikirleri

Kırmızı renkli güller, şüphesiz kadınları en fazla cezbeden detaylardan biridir. Aynı zamanda aşkın ve tutkunun sembolü olan kırmızı güller, özel günlerin de vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Siz de evlilik teklifinizi gül konsepti üzerine kurabilirsiniz. Gül yaprakları bu noktada fazlasıyla işinizi görür. Fakat yaprakların uçmaması için bu konsepti kapalı alanda uygulamanız şart. Mesela evde baş başa bir yemek masası hazırlayıp, masayı ve yerleri kırmızı ya da farklı gül yapraklarıyla donatabilirsiniz. Ama şunu kabul edelim, artık gül temalı evlenme teklifi konsepti fikirleri biraz demode oldu. O yüzden siz en iyisi okumaya devam edin.

Fotoğraf Konseptli Evlilik Teklifi

Evlenme Teklifi Konsepti Fikirleri

Kadınların en fazla önem verdikleri detaylardan biri de anılardır. Geçmişten o güne kadar olan kareleri, fotoğraf şekline getirip teklif yapacağınız alanın farklı yerlerine yerleştirebilirsiniz. Bu sayede hem eski günleri hatırlamış olursunuz hem de gelecek günlere dair daha güzel hayaller kurabilirsiniz. Fotoğrafları asmak için ise dekoratif mandallardan tercih edebilirsiniz. Fotoğraf konseptli evlilik teklifi son derece sade bir evlilik teklifi yapmanıza olanak verir.

Balon Temalı Evlilik Teklifi

Son yıllarda organizasyon denildiği zaman pek çok kişinin aklına genel olarak renkli balonlar gelir. Balonların üzerine ufak notlar ya da fotoğraflar yapıştırarak farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Evlilik teklifi organizasyonunu eğer kapalı alanda yapmayı düşünüyorsanız, uçan balonları odada serbest bırakıp iplerini aşağı sarkıtabilirsiniz. Eğer plan açık havaya yönelik olacaksa sabit durabilen balon çeşitlerini tercih etmeniz daha doğru olur.

Karavan Konseptli Evlilik Teklifi

Şimdiye kadar anlattığımız evlenme teklifi konsepti fikirleri size klişe geliyorsa; bunlardan tamamen farklı, alışılmışın dışında bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız karavanda evlilik teklifi tam da size göre! Karavanın içinde ya da önünde hazırlayacağınız bohem bir konseptle şahane bir ortam hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz yere örtü serip doğal ortam oluşturabilirsiniz. Bir yanda müzik bir yanda ateş bir yanda da içeceklerinizle bu geceyi ölümsüz kılmanız mümkün olur. Eğer Sürpriz Karavanı’nın karavanda bohem evlilik teklifi konseptini incelemek isterseniz buraya tıklayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!