Karavanda evlilik teklifi istanbul Bohem evlilik teklifi

Evlenme Teklifi İçin Hangi Çiçek Verilir?

Evlenme teklifi, kadın ve erkeklerin hayatında önemli bir yere sahiptir. İlişkinin ciddileşmesi ve daha resmî bir hale gelmesi için yapılan evlilik teklifi, ufak detaylar ile renklendirilir. Evlilik teklifi için çiçek kullanımı, Türkiye ve dünya genelinde oldukça yaygındır. Aşkın ve sevginin simgesi olarak bilinen çiçekler, anlamlarıyla çiftlerin arasındaki ilişkiyi temsil eder. 

Evlenme Teklifi İçin Çiçek Tavsiyeleri

Evlenme teklifi için çiçek sorulduğunda birbirinden farklı onlarca çeşit sayılabilir. Evlilik tekliflerinde en sık kullanılan çiçeklerden biri, kırmızı güldür. Aşkın ve tutkunun simgesi şeklinde tanınan kırmızı gül, evlilik tekliflerinde sıklıkla karşınıza çıkar. Bu güller hem evlilik teklifi sırasında karşıdaki kişiye verilebilir hem de ortam dekorasyonunda kullanılabilir. Kırmızı gülden sonra evlenme teklifi için çiçek tercihi, genelde beyaz gül olur. Saf ve temiz duyguları yansıtan beyaz gül, sevginizin gerçekliğini en güzel şekilde göstermenizi sağlar.

Frezya, evlenme teklifi için çiçek seçenekleri arasında ilk sıralara girer. Baharda açan bir kır çiçeği olan frezya, umut anlamına gelir. Baharın gelişiyle yükselen umudun temsilcisi frezya, evlilik teklifi yaparken buket halinde karşıdaki kişiye hediye edilebilir. Zarifliğin çiçeği olarak tanınan beyaz lale, evlenme teklifi için çiçek arayanların ortak tercihi haline gelir. Adeta bir gelin çiçeği havası taşıyan beyaz laleler, masumiyeti simgeler. Bunun haricinde sadeliği ve renkli görüntüsüyle papatya da evlilik tekliflerini süsler. 

Evlilik Teklifi Çiçekleri Sürpriz Karavanı’nda!

Rengarenk çiçekler ile eşsiz bir dekorasyon ortaya koyan Sürpriz Karavanı, pek çok çift tarafından  evlenme teklifi için tercih edilir. Yemek menüsü ve aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde seçilen çiçekler, ortama renk katar. Evlilik teklifine dair tüm detaylar, Sürpriz Karavanı’nın uzman ekibi aracılığıyla düzenlenir. İsteğinize ve beklentilerinize göre hazırlanan Sürpriz Karavanı, nostaljik havası ile fark yaratır. Özellikle son yıllarda popüler hale gelen ve tanınırlığı artan Sürpriz Karavanı, uygun bütçelerde hizmet vermeyi hedefler. Konsept süslemeler, özel yemekler ve taze çiçekler; romantik bir ambiyans oluşturmanızı sağlar. Evlilik teklifi için çiçek seçimi yapabilir, Sürpriz Karavanı’nın verdiği hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için whatsapptan yazın: +90 536 066 41 02

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!
Sana yardımcı olabilirim!